KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 13803325

nr 1380 3325

Kolteckning

Oidentifierad konstnär. Signerad, naken modell, 44x57cm, yttermått inklusive ram: 54x67cm

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 22 februari 2021
kl 18:21:28